Praha se otřásala v základech, bohové na hoře Olymp oslavovali krásu a svůdnost.

Kolekce Serpenti byla inspirací letošní Bvlgari Summer Party, která se konala v nově zrekonstruované budově Na Příkopě 14 a kde společnost pod taktovkou art directora Jana Kňourka spolu se svými klienty a vybranými novináři přivítala ve velkém stylu léto.

9Z2A9085

Návštěvníky vítala skulptura volavky s křídly ze živých orchidejí, která ve svém zobáku pečlivě střežila symbol a inspiraci večera – náramek z kolekce Serpenti. Terezie Kovalová seděla v bílém za violoncellem a dodala tak večeru lyrický nádech.

9Z2A8929

Součástí bylo i divadelní představení s antickým námětem – filosofická rozmluva, která vyústila v magickou věštbu orákula, které našeptalo bohyni Afroditě zdobit se šperkem Serpenti k zvýraznění její ženskosti a svůdnosti. Andrey Katkov, tanečník ze souboru Cirque du Soleil, show zakončil akrobaticko-tanečním vystoupením. Po skončení vystoupení a přivítání hostů Silvií Patrovou, ředitelkou pražského butiku Bvlgari, začala velkoplošná projekce za doprovodu DJ Briana. Hosté měli možnost ochutnat výborné italské jídlo a pití a zároveň nahlédnout do některé ze šesti vitrín, ve které butik představil současné modely z kolekcí šperků či dámských a pánských hodinek značky.

9Z2A9195

Tohoto příjemného společenského večera se zúčastnili významní hosté z řad tisku a známých osobností politického a kulturního světa jako odbornice na etiketu Eliška Hašková-Coolidge, herečka Jitka Schneiderová, módní návrhářka Beata Rajská, zpěvák Michal David či stylista hvězd Filip Vaněk.

9Z2A87879Z2A88339Z2A8678

Značka Bvlgari, která vloni oslavila již 130. výročí, se dnes nesoustředí pouze na šperky, u kterých začínala, ale vyrábí také vysoce sofistikované hodinky, doplňky, parfémy a expandovala i do oboru hotelnictví.