Co je nového v Pařížské ulici za poslední dobu? Který butik přibyl, kde proběhla rekonstrukce a pár dalších užitečných údajů, které byste měli znát před tím, než tam vyrazíte.

 

Nový přírůstek

Od poloviny prosince se usídlila v domě s číslem popisným 20 nová značka. Je jí italská módní firma s alpskými kořeny Moncler. Obchod je dvoupatrový a svým zákazníkům nabízí jak pánskou, tak dámskou módu ready‐to‐wear i doplňky.

 

 

 

 

Dům číslo 21

Butik Escada v Pařížské 21 je od 5. března po rekonstrukci znovu otevřen. Nový nablýskaný dvoupatrový butik byl navržen podle světového konceptu Escada. Na ploše 200 metrů čtverečních najdete kolekci Escada (první patro), Escada Sport (druhé patro) a nechybí ani kolekce Escada Home, doplňky nebo vůně.

 

 

179 parkovacích míst 

Pokud zrovna nechcete jít do Pařížské po svých, můžete jet také autem. A nemusíte se při tom bát, že nezaparkujete. Přímo před hotelem InterContinental se totiž nachází obrovské dvoupatrové podzemní parkoviště s kapacitou 179 míst.

 

 

 

 

shutterstock_222275518Šest kaváren a restaurací

V průběhu jarních nákupů si můžete dát kvalitní kávu nebo dobrý oběd. Na výběr je ze šesti míst – Les Moules, Cantinetta Fiorentina, Bugsy’s bar, Barock, Nespresso a InterContinental.

 

 

 

 

 

 

40 minichrámů luxusu

Až se vydáte na bujaré jarní nákupy, vězte, že v naší nejprestižnější ulici se nachází více než 40 butiků. Výběr je opravdu velmi pestrý. Kromě luxusního oblečení, hodinek a doplňků narazíte také na bytové doplňky, parfémy a elektroniku.