Neapolská značka Isaia, která šije stylové obleky pro pány na míru, je nyní k dostání v Praze.

 

Už je to téměř sto let, co Enrico Isaia, praotec značky, založil obchod s látkami pro renomované krejčí z okolí Neapole. Z původně rodinného podniku je dnes mezinárodně známá firma, která vytváří kvalitní, stylové a dokonale padnoucí obleky, které drží krok s módou. Tradici a um vyhlášených italských krejčích za tu dobu dovedla k dokonalosti.

Uomo_Napoletano_ISAIA_1

Pokud chcete oblek s nádechem italského šarmu vlastnit také,  stačí navštívit butik UOMO Napoletano, který sídlí v Truhlářské ulici a zaměřuje se na italské módní značky z Neapole a okolí. Obsluha vám nabídne ve spolupráci s neapolským krejčovstvím rozsáhlou škálu kvalitních látek a doplňků; veškeré míry potřebné k ušití přesně padnoucího obleku pak naměří italský krejčí či vyškolený personál. Ten také neopomene poradit s výběrem střihu padnoucího k vaší postavě a charakteru.Uomo_Napoletano_ISAIA_2

V italské krejčovské dílně v Casalnuovo di Napoli získá ručně šitý oblek svou podobu za dodržování osvědčených tradičních postupů a přísných norem zaručujících tu nejvyšší kvalitu. Po 4 týdnech práce  putuje hotový oblek zpět do Prahy. Záleží na vás, zda si jej osobně vyzvednete v butiku či necháte doručit na zvolenou adresu.

 

Domluvte si schůzku s jedním z poradců butiku UOMO Napoletano nebo navštivte www.uomonapoletano.cz.