Ještě širší výběr látek nyní najdete ve stylovém pánském obchodě Le Premier, který sídlí v Pánské pasáži v pražské ulici Na Příkopě.

V prvním opravdovém obchodu pro muže můžete nyní vybírat ze 150 látek nejrůznějších materiálů, vzorů a barev, aby vaše košile na míru byla přesně podle vašich představ a požadavků. Možností je opravdu spousta – kromě rozličných vzorů a barev můžete sami vybírat, jakou vazbou bude košile zhotovena a jakou gramáž bude mít.

V rámci internetového konfigurátoru košil si dle svých požadavků pohodlně zvolíte střih košile, tvar jejího límce a jeho vystužení, typ manžety nebo styl zapínání košile. Dle uvážení můžete přidat monogram, kontrast límce a manžet či barvu knoflíků, barvu jejich přišití a obšití.

Pokud si nevíte rady se změřením měr, stačí se zastavit osobně – zkušený personál vše zařídí za vás. A když už tam budete, nezapomeňte se pokochat stylovými kravatami, barevnými ponožkami či rozkošnými motýlky. Kromě obleků a košil nabízí Le Premier i kvalitní anglické boty Loake nebo řadu holičských a kosmetických potřeb Truefitt & Hill.

Nové košilové látky

Le Premier najdete v Pánské pasáži na adrese Na Příkopě 12, Praha 1.