Třetí kampaň v cyklu Series je kombinací dvou fotografických pohledů na kolekci podzim/zima 2016.

S eries 3 je spojením vizuálního objevování, módy, moderního umění a zajímavých tváří.

Juergen Teller a Bruce Weber, známí módní fotografové, kteří za kampaní stojí, zachytili na fotografiích ženy, které dle Ghesquièra zhmotňují ideál značky – herečky, modelky a nové tváře různého věku a národnosti. 

Juergen Teller fotografoval v v utopickém domě poblíž Barcelony, který si sochař budoval celý svůj život a jehož prostředí odráží Nicolasův vášnivý zájem o modernistickou architekturu. Na jeho fotografiích se nově představí švédská herečka, známá například z filmu Ex Machina, Alicia Vikander, stálice módního domu Jennifer Connelly a modelky Liya Kebede, Fernanda  Ly a Angel Rutledge.

Modelky Freja Beha, Rianne van Rompaey a Julia Merkelbach na černobílých fotografiích Bruceho Webera pózují na historickém letišti. Lokalita odkazuje na téma cestování a abstraktní geometrie letiště vytváří dojem filmového příběhu.

Součástí kampaně, která se v magazínech začne objevovat během srpna, jsou i krátké filmové spoty, které natočili oba fotografové – ty jsou ke shlédnutí online a v aplikaci Louis Vuitton Pass.

Více informací na www.louisvuitton.com