Originální šperky z nizozemské zlatnické dílny jsou k dostání v klenotnictví Halada.

Za designem šperků BRON stojí návrhářka Heleen Bron, jejíž předkové již v roce 1888 založili v nizozemském centru šperkařství, městě Schoonhoven,  velkoobchod se šperky italské a německé produkce. BRON je i v současnosti rodinnou firmou, dnes se však již zaměřuje na výrobu vlastních kolekcí.

Ústřední filozofií šperků BRON je kromě práce s výlučně přírodními drahými kameny i vzájemná kombinovatelnost a smyslná hravost. Prsteny lze kombinovat, nosit jich na jednom prstu současně několik najednou a vytvářet tak dle nálady různé styly. Také náhrdelník lze nosit na více způsobů a podle typu přívěsu dotvářet celkový vzhled. Rovněž u náušnic lze měnit verzi přívěsu a krásně je tak sladit s ostatními šperky, přesně podle osobitého vkusu jejich majitelky.

BRON 4

Šperky BRON nabízí spojení mistrně zpracovaného zlata (18 karátové bílé, žluté a růžové) a přírodních barevných drahokamů s nositelným, ale současně velmi luxusním designem. Drahé kameny jsou vybírány osobně gemologickými experty firmy BRON a zasazeny v originálních designech zlatnických mistrů značky vytváří charakteristický řemeslný styl, jež zákazníci tak milují. Šperky BRON jsou absolutně ženské, dokonale zpracované a nabízí širokou paletu barev, hodících se pro jakékoliv roční období a pro kteroukoliv část každého dne.

BRON 5

Široká kolekce do detailu propracovaných prstenů, náhrdelníků, náramků a náušnic nabízí díky záplavě barev drahých kamenů, mezi nimiž nechybí safír, citrín, turmalín, akvamarín, topaz, rhodolit, ametyst nebo peridot, nekonečné množství kombinací, ze kterých si vybere opravdu každý.

Šperky BRON jsou k dostání EXKLUZIVNĚ v klenotnictví HALADA, Na Příkopě 16, Praha 1.

BRON 1