Nejexkluzivnější svatební veletrh v České Republice, se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR a nově i na expaty a snoubence ze zahraničí. První ročník proběhl v listopadu 2011. Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty a obleky, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, ochutnávky vín a mnoho dalšího.

Již při vstupu na veletrh dostanete zdarma Svatební Expo Magazín – plný článků, užitečných rad a tipů, včetně profilů a kontaktů na jednotlivé vystavovatele a plánek celého veletrhu s jeho programem. Slečny na welcome desku vás mile přivítají, vysvětlí a ukážou vám, jak se zorientovat v pláncích, aby jste prošli celým veletrhem a nic vám neuniklo. U vstupu se také můžete zdarma zapojit do tomboly s hromadou skvělých cen od vystavovatelů. Návštěvu si také můžete maximálně užít například se skleničkou vína od vinařů, s úžasným koktejlem, který vám namíchají profesionální barmani či vynikající kávou z mobilní kavárny.

Svatební Expo nabízí zakoupení VIP vstupenek bez front na VIP Welcome Desku, které zahrnují vstup vrátane skleničky chlazeného Prosecca, samostatnou VIP šatnu, dárek a rezervace místa na programu přímo u pódia.

Jako jediný svatební veletrh se Expo pyšní největším počtem módních přehlídek!Nenechte si ujít tuto luxusní velkolepou akci a příležitost získat inspiraci, a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Pořadatelem a organizátorem veletrhu je svatební agentura Svatby.cz a PragueWeddings.com, s více než 20ti-letou zkušeností s organizováním a plánováním svateb.

KDY a KDE:  1. – 2. 2. 2019 Hotel International Prague

 

 

Více informací na www.svatebniexpo.cz