Do showroomu na Letné přicházejí nejčastěji úspěšné ženy, které nechtějí podlehnout rychlým trendům a módní uniformitě jednotlivých sezon, zajímají se o design a je pro ně důležité komfortní, pohodlné a dokonale zpracované oblečení.

Jaká byla vaše cesta k vlastní módní značce?

O vlastní značce jsem snila odjakživa, tak bylo úplně přirozené, že jsem ji začala budovat již v posledních ročnících při studiu VŠUP. Zpočátku jsem musela zastat spoustu rozličných rolí, tříštila jsem svou energii a bylo to velmi vyčerpávající. Na druhou stranu to pro mne byla obrovská škola a dnes mám kolem sebe malý tým lidí stejně zapálených pro věc, jako jsem já, kteří mi pomáhají posunout značku zase o kus dál.

Co je pro vás na tvorbě nejzajímavější částí procesu? 

Úplný začátek – rešerše a hledání inspirace, výběr materiálů a barevnosti, skicování návrhů. Druhý moment přichází, když kolekce reálně vzniká. Když se z mé představy, ze skicovaného návrhu v ploše stane trojrozměrný reálný model. Hmota, která ožila nejprve v mé hlavě a najednou je skutečná a hmatatelná. Když se jednotlivé modely poskládají do řady a vidím, že je původní myšlenka propojuje, všechno začne najednou dávat smysl.

Zbytek rozhovoru s talentovanou návrhářkou Zdeňkou Imreczeovou najdete v letním vydání magazínu Pařížská street.

002 004

Více na:
www.imreczeova.com

SHOWROOM
Šmeralova 16, Praha 7