Jste rádi obklopeni hudbou a potrpíte si na hravé, designové kousky? Pak určitě nepřehlédněte novou paletu audiozařízení Bang & Olufsen. 

B&O Play je řada minimalistické designové elektroniky z dílny dánské značky Bang & Olufsen, která vám bude dělat společnost kdekoli a kdykoli. Přenosná audiozařízení z řady B&O Play kombinují jednoduché a elegantní zpracování s funkčností. Beolit 15, přenosný Bluetooth reproduktor s pláštěm z eloxovaného hliníku, který připomíná malou kabelku, se hodí na letní večírky, na cesty nebo na dovolené. Dá se posadit kamkoli a díky všesměrovému zvuku True360 hraje ze všech stran kolem dokola, což znatelně usnadní poslech v okruhu lidí. Technologie Bluetooth 4.0 zaručuje rychlé připojení k jakémukoli zařízení, 24 hodinová výdrž zase celodenní zábavu.

16090845410_a438cdfb9b_z

Pokud dáváte přednost štíhlejším tvarům, vyzkoušejte BeoPlay A2. Ten disponuje stejnými vlastnostmi jako Beolit 15, rozdíl je pouze v užším provedení a v závěsném řemínku, který se dá pohodlně přehodit přes rameno.

BeoPlay A2

Jestliže si chcete hudbu vychutnat v soukromí, vyberte si z široké nabídky sluchátek různých typů a barev. BeoPlay H2, H3, H6, H8 nebo Form 2i, ať zvolíte kterékoliv z nich, vaše uši ocení nejen prvotřídní zvuk, ale budou si libovat také díky příjemnému a pohodlnému nošení.

BeoPlay H6 - Ralpha Edition

 

Pokud stále váháte s výběrem, přesvědčte se o kvalitě a sympatickém vzhledu produktů Bang & Olufsen  na prodejně v Jáchymově ulici na Praze 1.

Distributorem značky Bang & Olufsen a B&O PLAY pro ČR je společnost KD ELEKTRONIKA www.kd-elektronika.cz.