Dvojitá kabelka Inside Bag je nejnovější pýchou módního domu Prada.

Inside Bag, jak Prada novou kabelku nazývá, byla poprvé k vidění na přehlídce podzim/zima 2015, kde doplňovala více než polovinu modelů, pouze však jako blíže nespecifikovaný doplněk. I přes rojící se diskuze čekal módní dům až do července, kdy utajovaný kousek oficiálně představil.

O co tedy jde? Inside bag, která aspiruje na novou “IT” kabelku, je tvořena z dvou částí – vnější, klasické kabelky, a vnitřní, která je do vnější všita a připomíná kosmetickou taštičku.

http://content.purseblog.com/images/2015/07/Prada-Inside-Bag-Soft-Calf-Pesca-Acquamarina.jpg

Variabilita kabelky spočívá v možnosti kombinování vnější a vnitřní části – jak v rámci materiálů, tak barev. K dispozici jsou tak zajímavé kombinace, které upozorní na výjimečnost kousku a rozsvítí jakýkoli outfit. Pro zvýraznění barevného kontrastu se dá kabelka nosit i rozepnutá.

http://content.purseblog.com/images/2015/07/Prada-Inside-Bag-Soft-Calf-Marmo-Salvia-01.jpg

Co se týče zpracování, vybírat můžete z telecí, aligátoří či například pštroší kůže ve velikostech Small, Medium a Large. Cena se liší dle použitých materiálů a velikostí – nejmenší velikost z telecí kůže vás vyjde cca na 60 000,- , střední velikost z aligátora se vyšplhá až na 980 000,-.

http://bagaholicboy.com/wp-content/uploads/2015/07/prada_fw15-inside3.jpg

Více informací na www.prada.com

 

 

Sdílejte
Předchozí článekGIAMBATTISTA VALLI + MAC