BVLGARI BVLGARI nabízí při příležitosti svého 40. výročí zcela novou podobu.

Tato průkopnická a odvážná kolekce slaví v roce 2015 své 40. výročí, a nabízí tak zcela novou podobu oslavující čtyři dekády výjimečné šperkařské linie. Základem jí byl charismatický model hodinek BVLGARI ROMA z roku 1975 inspirovaný kulatými nápisy po obvodu římských mincí. O dva roky později vznikla kolekce, která se jako první odvážila zakomponovat své logo do designu šperků.

S každým dalším rokem se původní motiv reinterpretoval posílený barevnými nebo vzácnými kameny. Kolekce BVLGARI BVLGARI se nyní vyvinula do bodu, kdy plně reflektuje nespočet aspektů ženské krásy – okouzlující a zároveň jemná, mocná a nadšená, za to ale vždy půvabně krásná. BVLGARI BVLGARI novými šperky roku 2015 zachycuje bohatou ženskou celistvost.

U příležitosti letošního výročí byl nejprve představen náhrdelník, který je nyní doplněn prsteny, náramky a náhrdelníky opěvujícími odvahu a krásu kolekce, připomínající si velkolepou římskou minulost skrze nové materiály a barvy. Pompézní Řím vždy zářil pestrými barvami a hojné používání žlutého a zeleného afrického mramoru zdobilo skvostné paláce a další významná architektonická díla.

CL857224

Římané uctívali drahokamy pro jejich sílu a moc. Karneol, například, představoval kámen odvahy a energie. Nejoblíbenějším kamenem římských žen se stal malachit, který měl přitahovat štěstí a radost. V temné modři kamene lapis lazuli viděli Římané sílu podněcovat šestý smysl a schopnost osvobodit duši od těla. A nakonec zářivá perleť – kámen bohyně Venuše, kámen nekonečné krásy a klidu. Vaší pozornosti jistě neunikne ani královský zelený jadeit osazen do otáčivého prstenu a náhrdelníku z růžového zlata. Rozverná jednoduchost doplněná o diamanty zobrazuje hravé podání šperků, jenž svými dvěma tvářemi ztělesňují energii, dynamickou živost a symboliku.

AN857171

40. výročí přineslo také nové sautoiry zvýrazněné o ikonický BVLGARI BVLGARI emblém. Jeden z modelů je zdoben černým onyxem a druhý model střídá nadčasovou kombinaci černého onyxu a perleti, opakující se i na prstenech a náramcích téže kolekce. K doplnění samozřejmě nechybí visací náušnice provedené v růžovém zlatě s perletí a diamanty nebo v bílém zlatě doplněném o diamanty.

CL857357_001_grpBR857243_001_ful

Odvážným krokem jsou pak nové široké prsteny, které do slova obejmou váš prst. Tyto prsteny nejsou inovativní pouze díky formě, ale také použitím cermetu a zářivých diamantů, které dávají vyniknout kulatému nápisu BVLGARI BVLGARI.

AN857275