O nás

Luxusní průvodce po obchodních třídách není ve světových metropolích nic neobvyklého. Patří k danému městu stejně jako jeho památky. Rozhodli jsme se pod hlavičkou našeho vydavatelství uvést podobný projekt také u nás a nebyli jsme vůbec překvapení, s jak kladným ohlasem se setkal. Tou nejrušnější a nejluxusnější třídou v ČR je Pařížská ulice v Praze.

Nebylo nad čím dlouze uvažovat, aby volba padla na tuto luxusní tepnu stověžaté Prahy. A jestli si myslíte, že je to jen bezduchý katalog luxusu, pak jste na omylu. Magazín se kromě módy věnuje i dalším tématům, jako je kultura, jídlo a pití, automobilismus či společenský život.

Kdo jsou naši čtenáři?
Už samo zaměření magazínu jasně dává ve známost pro jakou cílovou skupinu je určen. Ano, je to ta ekonomicky nejsilnější skupina.

 

Mediaforce

 

Mediaforce, s.r.o. je členem skupiny ASTRON group, jednoho z největších poskytovatelů polygrafických služeb v České republice. Kromě vydávání motoristických hobby časopisů (MOTOHOUSEMOTOHOUSE Katalog motorek, ) a magazínů o luxusním zboží (Watch It!Pařížská street) se vydavatelství zabývá také vydáváním firemních a klientských časopisů.

Náš tým tvoří profesionálové na svém místě! Zkušení editoři s letitou praxí v médiích. Máme rozsáhlou databázi externích autorů a fotografů. Takže pro nás není žádný problém dělat magazín o automobilech či papírenském průmyslu. Magazín připravíme redakčně a také Vám ho ve špičkové kvalitě vytiskneme a bez prodlení vyexpedujeme dle Vašeho přání.

Mediaforce je skutečnou mediální silou, protože všechny naše tituly inzertně také zastupuje. Naši inzertní manažeři jsou ve vodách inzerce jako žraloci. Na žádné hrátky není čas.

 

Vydavatel
Tomáš Novák

Vedoucí vydání
Andrej Poliak

Design
Galina Ševčíková

Inzertní manažerka
Kateřina Koutová
katerina.koutova@mediaforce.cz
+420 603 524 376

Adresa
Mediaforce, s.r.o.
Mladoboleslavská 1128, 197 00 Praha 9, Česká republika

redakce@parizskastreet.cz