PANDORA
představuje na podzim hned dvě nové kolekce
Jedná se o sérii šperků Královské příběhy  a druhá kolekce má název Zrnka života

Nová série šperků s názvem Regal Tales aneb Příběhy z královské klenotnice představuje uměleckou exkurzi do pohádkové nádhery královské říše a spojením prvků vznešenosti a magie zachycuje bohatství výrazových prostředků renesance.

Tato extravagantní kolekce přepisuje historii šperkařského designu svými velkorysými kameny a důmyslným zpracováním kovových detailů, přičemž experimentuje s novými formami řemeslné dovednosti, aby nám zprostředkovala majestátní nádheru tohoto období.Fantastické designy, které jsou převzaty z historického období, se mísí s moderními, tajemstvím opředenými motivy, proplétajícími se tak, aby odhalily důvěrné vzkazy, tajné přihrádky a skryté poklady.

Kolekce Zrnka života jsou šperky  věrně napodobující přírodu.

Tyto šperky  jsou oživeny zářícím stříbrem a 18karátovým pozlaceným stříbrem PANDORA Shine. Úchvatné náušnice pro tuto sezonu, které se při každém pohybu ladně pohupují, jsou zdobeny čirými kamínky z kubické zirkonie ve tvaru pšeničných zrn a prsten a náramek z téže série, obojí rovněž z kovu PANDORA Shine, se krásně ovinou kolem ruky jako zářivá pocta přírodě. Přívěsky na náhrdelníky a náramky  se lehce pohybují plynulým vlněním, jako pole zvířené větrem.Projevte svůj přirozený talent pro zkrášlování vzhledu a podpořte ho těmito novými třpytivými doplňky vašeho osobitého stylu.