Novinka značky Montblanc je dobrou zprávou pro městské dobrodruhy.

Značka Montblanc přichází s novým pohledem na klasický batoh, tradičního společníka dobrodruhů, se čtyřmi novými provedení ze třech různých materiálů. Kolekce byla vytvořena pro moderního průkopníka, který chce objevovat nové obzory, posunout hranice a status quo. Každý batoh má vlastní elegantní estetiku s vysoce funkčním řešením. Od sofistikovaného k ležérnímu, tyto společníci z jemné kůže doprovází městského objevitele na cestě za jeho každodenním dobrodružstvím.

15.700,-
19.400,-
19.400,-
18.550,-
18.550,-
21.400,-
21.400,-

Ve snaze nabídnout co nejvíce funkční design, každý nový batoh má polstrovanou kapsu pro bezpečné nošení notebooku. Další kapsy na zip nabízejí speciální místo na smartphon a peněženku. Italská hovězí kůže a bavlněná podšívka přináší naprosto rafinovanou eleganci. Batoh Meisterstück Soft Grain je nejvíce formální verzí batohu z jemné kůže, s diskrétním designem detailů, včetně tradičního Montblanc znaku. Inteligentní neformální batoh velkých a středních rozměrů, Montblanc Extreme Line, je navržen tak, aby úspěšně odolal všem nárokům denních dobrodružstvích moderního člověka žijícího ve městě. Vyroben z inovativní vysoce výkonné kůže s unikátním patentovaným povrchem a dokončovací technikou, která poskytuje ochranu před nepříznivými vlivy, batoh Extreme Line nabízí extrémní životnost. Kromě batohů Meisterstück Soft Grain a Montblanc Extreme Line je k dispozici i verze Signature Black definovaná jedinečným PVC potaženým povlakem (a zakončením z telecí kůže), jež poskytuje odolnost proti vodě, otěru a skvrnám. Design pak korunuje písmeno „M“ po vzoru zdobení hrotů klasických Meisterstück psacích per.

Vybaven batohem Montblanc je městský průkopník připraven na nečekané dobrodružství! Každý batoh poskytuje spolehlivost a funkčnost ve spojením s elegantní moderní sofistikovaností, jež je synonymem značky Montblanc.

Batohy jsou v prodeji v butiku Montblanc v Pařížské ulici 9, Praha 1.