Značka sportovního oblečení 4F, která provozuje 200 značkových obchodů, včetně 3 v České republice, představila novou letní kolekci. Návrháři se inspirovali pláží, horkými slunečnými dny, mořskými vlnami a osvěžujícím vánkem.

Nová kolekce je věnována všem, kteří pracují na svém “těle do plavek”, nebo zkrátka jen milují fyzickou aktivitu a snaží se zvýšit svou sílu a motivaci k akci. Inspirace pro vzory , barvy a střihy této letní sezóny byla nalezena v jasném slunečním svitu, modré obloze, teplém písku a tichém šumu klidného moře. Mořské barvy ozdobené odstíny tyrkysové a osvěžující mátové převažují jak v dámské, tak v pánské řadě. Bílá barva, která zdůrazňuje opálení, a klasické odstíny šedé i nadčasové černé mají také své místo.

Trénujte na písečné pláži

Dámská řada s názvem Slow futures fitness se odkazuje na vodní sporty a trénink na pláži. Potisky a použité barvy jsou inspirovány mořem a vlnami. Motivační slogany definují pravé ženské válečníky. Rozmanitost střihů, materiálů a potisků umožňuje volně kombinovat jednotlivé prvky. Šortky pro horké dny, legíny do posilovny; cvičení pouze ve sportovní podprsence nebo se super velkým tričkem přes ni. Pro váš vlastní komfort při tréninku používají návrháři 4F inovativní řešení: ploché stehy na oblečení z fitness řady, aby se minimalizovaly oděry kůže, a praktické vnitřní kapsy všité do pasů u kalhot a legín.

Surfujte na vlnách oceánu

Oblečení ze sportovní řady je vhodné pro aktivní odpočinek. Pánská řada Blurred Surfer je inspirována vodními sporty a vášní pro surfování. Potisky s vlnami a pastelovými barvami dokonale odráží atmosféru teplých pláží, slunce a vody. Také oblečení pro muže je navrženo tak, aby bylo jeho jednotlivé prvky snadné kombinovat. Z různých modelů triček a šortek ve stejném barevném provedení může každý snadno vytvořit různé sety pro volný čas. Bavlněná trička a šortky s páskem jsou pohodlné na procházky, pikniky v parku, nebo trávení volného času s přáteli. Doplňky, jako je bederní taška, vám umožní volně jezdit na kole, a baseballová čepice zase poskytne důležitou ochranu před sluncem.