Již ve čtvrtek 29. října od 18 hodin budou ve Štencově domě soupeřit ti nejlepší barmani z Čech i ze Slovenska.

V hlavní roli barmanské soutěže s duší Londýna, Beefeater MIXLDN, bude samozřejmě gin. V mnoha podobách, chuťových variacích a ve hbitých rukách těch nejlepších z nejlepších.

Zadání mají barmani jasné – namíchat drink na bázi ginu, v němž se spojí viktoriánská éra a současnost. Právě Londýn je totiž hlavním městem koktejlové kultury od jejích počátků až dodnes. A Beefeater byl celou dobu při tom.

„Na Beefeater MIXLDN si soutěžící barmani vyberou některý z klasických koktejlů s ginem, ne starší než z roku 1950, a vytvoří na něj twist inspirovaný současným Londýnem. To město nabízí tolik možností a na podobná klání přichází barmani s tak nekonvenčními nápady, že se všichni máme vážně na co těšit,“ zve na lokální finále soutěže Beefeater ambasadorka Kateřina Kluchová.

KuSp5SvrWJkt0JFRZOjb8JAXuVD4hs8M_AkCmFIwNiM

Koktejly bude hodnotit tříčlenná porota v čele s globálním ambasadorem značky Beefeater Sebastianem Hamiltonem Mudgem. Vítěz soutěže bude příští rok pokračovat na celosvětovém finále v Londýně.

S londýnským stylem bude ladit i hudba – o tu se postará zpěvačka Charlie One s Honzou Čechtickým (Ohm Square) a Jiří Burian, který si do rukou vezme britsky laděnou afterparty.

6K8AvJs7rmxwvcYKMDxSWVC1ZCs60mfIl36KqIQ78cI

Pro více informací navštivte www.facebook.com/BeefeaterAmbassadorCR.